Koncert Dawida Kwiatkowskiego w Forum. Artysta uwielbiany przez licznych fanów wystąpi w sobotę

W sobotę (29 września) w Forum odbędzie się koncert megagwiazdy sceny muzycznej – Dawida Kwiatkowskiego. To największe w tym roku wydarzenie rozrywkowe w tym centrum handlowym.

Sercem wydarzenia będzie podium sceniczne w okolicy wejścia głównego do centrum (poziom 0). Jest pewne, że otoczy je tłum fanek i fanów, którzy już od kilku miesięcy żyją tym koncertem. Świadczą o tym chociażby ich – pełne uwielbienia dla artysty – wpisy w mediach społecznościowych.

W dzień koncertu Dawid Kwiatkowski wyjdzie na scenę około godziny 20:00. Zaśpiewa swoje największe hity i z pewnością też czymś zaskoczy.

Dawida Kwiatkowskiego okrzyknięto bezapelacyjnie odkryciem roku 2013 oraz najważniejszym debiutem ostatnich lat. W ciągu kilku lat kariery artysta zyskał status megagwiazdy. Świadczą o tym chociażby tytuły najlepszego artysty Europy Wschodniej (2014) i najlepszego polskiego wykonawcy (2014 i 2017) w prestiżowym MTV Europe Music Awards.

Jako pierwszy w Polsce Dawid Kwiatkowski otrzymał złotą płytę przed premierą, a kolejną pobił swój własny rekord, otrzymując platynową płytę za krążek Pop&Roll. To drugi w kolejności z czterech, dotychczas wydanych albumów.

Dawid Kwiatkowski doskonale radzi sobie także poza sceną. Na przykład jako juror programów rozrywkowych.

Jest on w nich głosem młodego pokolenia jako najmłodszy z oceniających, jak np. w programie Super Dzieciak (Polsat) czy The Voice Kids (TVP). Artysta chętnie angażuje się także w projekty charytatywne oraz uczestniczy w kampaniach społecznych.

CH Forum, ul. Lipowa 1, 29 września, 20:00, wstęp wolny.

(żms)