Jest zielony i zrzędliwy, ale dzieciaki go uwielbiają. Grinch przed Świętami odwiedzi gliwickie Forum

Grinch, zielony złośnik, psotnik i zrzęda to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci popkultury związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Jego powrót na ekrany kin to w gliwickim Forum także okazja do wspólnej zabawy w niedzielę, 16 grudnia.

Spotkanie z Grinchem w centrum handlowym (godz. 11:00 – 18:00, Gliwice ul. Lipowa 1) będzie pełne śmiechu i radości. Naturalnie, nie zabraknie też świątecznej atmosfery oraz prezentów.

Wśród atrakcji przewidziana jest m.in.: zielona jak Grinch choinka, która przez cały dzień dekorowana będzie Grinchowymi ozdobami, wykonanymi przez dzieci, Wielki Kalendarz Adwentowy z prezentami, liczne konkursy, a wśród nich konkurs główny „Gdzie Grinch ukrył prezenty?”

Dzieci będą miały w nim za zadanie odnalezienie prezentów, ukrytych na terenie centrum handlowego. Wcześniej jednak przejdą Grinchową metamorfozę (malowanie buziek, czapeczki, kostiumy).

Dla maluchów z nadmiarem energii odbędzie się skoczna zabawa na Grinchowych Matach Tanecznych – to okazja do wykazania się sprawnością, refleksem i sprytem. Dzieci będą przygotowywać świąteczne słodkości pod okiem mistrzów cukiernictwa, przewidziano też niespodziankę – co godzinę (od 12:00 do 17:00) scenę odwiedzać będą inne znane postaci z wytwórni Illumination: Minionki. Choćby po to, aby rozdawać świąteczne łakocie.

W Grinchowym kąciku plastycznym dzieci – pod opieką animatorów – przygotują Grinchowe ozdoby choinkowe, a także łamigłówki i kolorowanki.

Dla najmłodszych czekała będzie Zielona Grinchowa Wata Cukrowa, malowanie buziek, a także Świąteczne Kino Illumination i coś, co dzieciaki kochają najbardziej – bajki.

Każdy z uczestników imprezy i klientów centrum będzie mógł skorzystać z darmowego pakowania prezentów w inspirowany Grinchem papier prezentowy.

Animowana komedia familijna „Grinch” to idealny przedsmak świątecznej atmosfery. „Grinch” to produkcja wytwórni Illumination, która stworzyła największe animowane hity ostatnich lat, by wspomnieć choćby serię „Minionki”, komedię „Sing” czy „Sekretne życie zwierzaków domowych”. W kinach, także w Cinema City CH FORUM, film „Grinch” można oglądać od 30 listopada.